MIDOONY Logo

درباره ما


بازدید کننده گرامی
سلام ، خوش آمدید

ضرب المثلی قدیمی با مضمون "خواستن ، توانستن است" در زبان فارسی رایج می باشد که حاکی از تاثیر عزم و اراده در انجام امور است که البته عامل بسیار مهمی می باشد چرا که بدون داشتن عزم و اراده ، انگیزه لازم برای انجام هیچ کاری وجود نخواهد داشت.

ولی آیا صرف داشتن اراده جهت شروع کاری ، آن کار به درستی انجام شده و در مسیر صحیح اجرا می گردد؟ پاسخ به سوال فوق تقریبا برای همه مشخص است که جهت انجام هر کاری الزاماتی مورد نیاز است از قبیل فن ، تجربه ، دانش و ابزار که به نوعی در دو واژه تکنیک و تاکتیک خلاصه می شوند. با این اصطلاحات تحت عنوان فوت و فن در فرهنگمان آشنایی داریم.

اما در میان این الزامات داشتن دانش کافی درباره کار مد نظر بسیار مهم وحیاتی است.چرا که هر چه میزان اطلاعات بالاتر رود ، اشراف بیشتری حاصل شده و ابعاد کار برایمان روشن می گردد ضمنا دانش باعث آشنایی با فناوری ها ، روش ها و ابزار لازم شده و موجب می شود با اطمینان خاطر در راه قدم گذاریم. بنابراین دانش ، باعث افزایش ظرفیت ها و ایجاد توانایی شده و به قول فردوسی :

توانا بود هر که دانا بود

خصوصا در عصر حاضر که نقش اطلاعات در شیوه زندگی ، کسب وکار ، بینش و رفتار انسان تاثیرگذار است و به نوعی بشر در امواجی از اطلاعات پیرامون ار قبیل رسانه ها ، شبکه های مجازی ، سایت های اینترنی ، نرم افزارهای همراه و ... غوطه ور می باشد.

بازایابی محتوا (Content Marketing) که زیرمجموعه ای از بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) می باشد به عنوان کسب و کاری نوپا در عرصه ارائه اطلاعات بوده که سهم مهمی در فرهنگ و آگاهی جامعه ایفا می نماید. براین اساس سعی نمودیم تا با گشودن پنجره ای به گوشه ای از دانستنی ها ، سهمی هر چند کوچک در این زمینه داشته باشیم.